Próbki zaproszeń ślubnych

Jeżeli obawiają się Państwo zamówić od razu większą ilość zaproszeń, a nasze zdjęcia do końca Was
nie przekonują przygotowaliśmy możliwość zakupu próbnych zaproszeń.

Zamawianie przez internet daje Państwu dużą oszczędność czasu i pieniędzy – jest to prosty sposób, aby się przekonać o wysokiej jakości naszych produktów i usług. Próbki, które z chęcią wyślemy do Państwa pozwolą podjąć właściwą decyzję.

Zapraszamy do współpracy!

 

Jak zamówić próbki naszych zaproszeń:

Dajemy Państwu możliwość zamówienia próbek – maksymalnie do 2 szt.
Koszt próbek = cena wybranego wzoru zaproszenia + 6zł przesyłka.
Próbki wysyłamy listem poleconym priorytetem, a wysyłka następuje zazwyczaj do trzech dni roboczych od wpłynięcia pieniędzy na nasze konto.

Podstawą do realizacji zamówienia jest przesłanie do nas drogą e-mailową poprawnie uzupełnionego formularza zamówienia – można go pobrać tutaj:

 

Przesyłając do nas formularz w tytule e-maila prosimy wpisywać imię i nazwisko zamawiającego.
Po otrzymaniu formularza prześlemy Państwo kwotę do zapłaty i dane do przelewu.

Próbki przesyłamy do Państwa w celu obejrzenia zaproszeń na żywo. Dzięki temu można ocenić bezpośrednio ich jakość wykonania i strukturę pięknych papierów. Wnętrze próbki (tekst, ozdobnik, daty itd.) oraz imiona na stronie zewnętrznej zaproszenia
nie wpływają na wygląd i jakość zaproszeń, dlatego próbki uzupełniamy wyłącznie przykładowymi danymi – przy próbkach prosimy nie wypełniać niektórych punktów formularza np. imiona, numeru tekstu lub ozdobnika ponieważ i tak nie zostaną uwzględnione.