Teksty do zaproszeń ślubnych

Poniżej znajdą Państwo najczęściej wybierane przez naszych klientów przykłady tekstów na zaproszenia.
W dolnej części przygotowaliśmy krótkie FAQ i odpowiadamy na często zadane pytania dotyczące tekstów.

Mając na głowie całą gamę przygotowań do ślubu i przyjęcia weselnego młoda para nie dysponuje zbyt wielką ilością czasu na to, by skupić się na detalach typu teksty do zaproszeń ślubnych. Prosimy jednak się o to nie martwić, bowiem i w tej kwestii mogą Państwo na nas liczyć! Prezentujemy liczne teksty na zaproszenia, które sprawią że Goście Weselni poczują się jeszcze bardziej wyjątkowo stając się częścią tak pięknej uroczystości.

Przygotowane przez nas cytaty, wiersze do zaproszeń ślubnych są godne uwagi choćby dlatego, że nie są to kolejne brzydko mówiąc oklepane, wszystkim znane teksty, ale poprzez ozdobniki do zaproszeń ślubnych oraz ich rozmaite wersje można znaleźć coś naprawdę wyszukanego i idealnie pasujące do własnej wizji wesela. Zapewniamy wierszyki do zaproszeń ślubnych lub wkładek zarówno te nieco bardziej formalne i eleganckie, jak i z poczuciem humoru, nieco zadziorne. Zadbaliśmy także o interesujące wierszyki do zawieszek na wódkę. Wszystko po to, by każda para narzeczonych mogła znaleźć u nas dokładnie to czego szuka, czego potrzebuje.

 

Częste pytania na temat tekstów:

Jaki tekst zaproszenia wybrać?
Drodzy klienci, ten wybór należy do Państwa jednak aby zaproszenie było czytelne oraz wyglądało elegancko i przejrzyście zalecamy wybór krótszych tekstów. Większość powszechnie znanych osób ze sceny publicznej, które biorą ślub takie teksty właśnie wybierają. Tekst zaproszenia ma zadanie informować zaproszonych gości i musi zawierać najpotrzebniejsze informacje dotyczące ceremonii zaślubin oraz samego wesela. Zdajemy sobie sprawę, że wybór ten zależy od indywidualnego charakteru dlatego oczywiście dajemy możliwość umieszczenia własnego tekstu.

Czy mogę przesłać tekst własny?
Tak, mogą przesłać Państwo własny tekst zaproszenia. Tekst powinien być już gotowy z podstawionymi Państwa danymi dotyczącymi ceremonii zaślubin i wesela. Treść musi być w formie edytowalnej, najlepiej przesłać w osobnym pliku txt lub doc (program Word).

Czy mogę nanieść zmiany w powyższych tekstach?
Tak, nie ma najmniejszego problemu. Często zdarza się, że Narzeczeni proszę o usunięcie wyrazów “wraz z Rodzicami”. Najlepiej przesłać do nas wtedy gotowy tekst, który ma być umieszczony na zaproszeniu z naniesionymi już poprawkami.

Czy tłumaczycie teksty zaproszeń na obce języki np. niemiecki lub angielski?
Niestety takiej usługi nie świadczymy. Musimy otrzymać już gotowy, przetłumaczony tekst rozmieszczony tak jak ma się znaleźć na zaproszeniach.

Czy w dolnej części pod tekstem zaproszenia można umieścić dodatkowy wierszyk?
Jeżeli tekst samego zaproszenia nie będzie zbyt obszerny to taki wierszyk możemy umieścić. Natomiast jeśli wybiorą Państwo jeden z obszerniejszych tekstów np. “Teatr umyślnie straconej wolności” lub podobny to dodatkowy wierszyk nie wejdzie ponieważ nie będzie na to już miejsca. Zalecane teksty do zaproszeń przy których można umieścić dodatkową treść to tekst nr1, nr3 i nr5.
Proponowane teksty są dość krótkie i tutaj nie będzie problemów z umieszczeniem krótkiego wierszyka.