infographic-czas-realizacji

Przed złożeniem zamówienia prosimy o zapoznaniem się w całości z poniższym tekstem, jak również z zakładką Jak zamawiać? – usprawni nam to współpracę.

Po otrzymaniu od Państwa dwóch poprawnie uzupełnionych plików:

stworzymy komputerowy projekt wnętrza i odeślemy go e-mailem w celu dokładnego sprawdzenia i akceptacji. Projekt przygotowywany jest do 24h – licząc dni robocze i przesyłany jest tylko w przypadku zamówienia zaproszeń, winietek i wkładek do zaproszeń.

Naniesienie poprawek może trwać następne 24h (w zależności od ilości zamówień), dlatego aby skrócić maksymalnie czas realizacji prosimy o dokładne przygotowanie danych do zaproszeń. Listę gości i przesyłany tekst zaproszenia zalecamy przeczytać trzykrotnie przed wysłaniem do nas.

Końcowy czas realizacji:
Od daty potwierdzenia projektu lub od daty wpłynięcia pieniędzy na nasze konto (w zależności co nastąpi później) mamy od 2 – 5 dni roboczych na przygotowanie i wysyłkę zaproszeń (przeważnie wysyłka następuje 3 lub 4 dnia roboczego, jednak prosimy o cierpliwość, gdyż produkty wykonywane są dla Państwa indywidualnie). Do dni roboczych nie wliczamy sobót, niedziel i świąt.
Staranne wykonanie zaproszeń wymaga czasu.

Produkty takie jak: próbki zaproszeń, koperty ozdobne, poduszki pod obrączki i etykiety na wódkę wysyłane są zazwyczaj do trzech dni roboczych od wpłynięcia pieniędzy na nasze konto – reszta produktów zgodnie z powyższym czasem realizacji

Jak skrócić czas realizacji?

Najważniejszym początkowym czynnikiem wpływającym w dużym stopniu na skrócenie czasu realizacji jest poprawne przesłanie danych do zaproszeń. Jeżeli dane (formularz, tekst zaproszenia, lista gości) zostaną przesłane bez błędów czas realizacji nie wydłuży się.

Wysyłka zaproszeń:

Zaproszeń nie można obejrzeć na żywo, dlatego staraliśmy się umieścić dobrej jakości zdjęcia naszych produktów i wprowadziliśmy możliwość zamówienia próbnych zaproszeń.

– Wszystkie zaproszenia wysyłamy Pocztą Polską priorytetem.
– Zaproszeń nie wysyłamy za pobraniem, wyłącznie wpłata na konto.
– Próbki zaproszeń – list polecony priorytetowy – koszt 7zł.
– Większa ilość zaproszeń – paczka pocztowa priorytetowa – koszt 17zł.
– W przypadku zakupu zaproszeń i innych produktów za wysyłkę płacicie Państwo tylko raz.