Drodzy klienci firma PARKA z dniem 09.04.2017 r. zawiesza swoją działalność.
W związku z powyższym nie przyjmujemy nowych zamówień.


Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników

Z okazji Waszego ślubu, warto by zainwestować w eleganckie, oddające powagę tego wielkiego wydarzenia zaproszenia ślubne. Dzięki nim, każdy z Waszych bliskich z pewnością poczuje się wyjątkowo i z najwyższą przyjemnością przyjmie Wasze zaproszenie. Obejrzyjcie i wybierzcie wzory zaproszeń ślubnych z poniższej galerii.

Elegancja, estetyka – czyste piękno okazane w postaci zaproszenia ślubnego – to właśnie oferujemy!

Wzory zaproszeń ślubnych, Galeria

-10%
3.00 2.70
-5%
3.90 3.70
-5%
3.90 3.70
-10%
3.90 3.50
-3%
-3%
-12%
4.20 3.70

W oczekiwaniu na ten jedyny w swoim rodzaju i najpiękniejszy dzień w życiu Młoda Para ma niezwykle wiele do zrobienia. W natłoku obowiązków związanych z organizacją przyjęcia weselnego czasem zapomina się o innej ważnej kwestii, jaką są zaproszenia ślubne. Jednak proszę się nie martwić - przygotowaliśmy dla Państwa liczne wzory zaproszeń na ślub, dzięki którym w kilka chwil znajdą Państwo te idealne. Stworzona przez nas galeria zaproszeń ślubnych powstała właśnie z myślą o przyszłych małżonkach, którzy wiedzą że zaproszenia to wizytówka ich zaślubin, dlatego chcą by były jak najpiękniejsze i doskonałej jakości.

 

Wystarczy spojrzeć na nasze wzory zaproszeń ślubnych, by przekonać się że prezentowana galeria to najlepsze miejsce na to by takie wyjątkowe zaproszenia weselne odnaleźć. Oferujemy także atrakcyjną cenę, zachowując odpowiedni stosunek jakości do ceny – to dowód na to, że tanie zaproszenia ślubne to równocześnie piękne zaproszenia ślubne – i nie trzeba iść na ustępstwa pod względem jakości, by zmieścić się w zaplanowanym budżecie. Nasza oferta wyróżnia się na tle innych również ze względu na to, że jest naprawdę bardzo różnorodna. Znajdą tutaj państwo zarówno tradycyjne piękne zaproszenia ślubne ze wstążką, zaproszenia na ślub ręcznie robione jak i oryginalne wzory. Zapraszamy!