Drodzy klienci firma PARKA z dniem 09.04.2017 r. zawiesza swoją działalność.
W związku z powyższym nie przyjmujemy nowych zamówień.


Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Wódka weselna to nieodłączny element każdej biesiady weselnej. Tradycją stało się dzisiaj jej przyozdabianie, podkreślanie niecodziennego charakteru i prezentowanie Gościom w odświętnej odsłonie. By taki cel osiągnąć, stosuje się zawieszki na alkohol utrzymane w weselnym stylu, nawiązującym do wybranego koloru przewodniego lub motywu, dodatkowo wzbogaconego tekstem zachęcającym do udanej zabawy.


Zawieszki na wódkę weselną lub alkohol

-15%
-15%
2.00 1.70
-15%
2.00 1.70
-15%
2.00 1.70
-15%

Obowiązkowym elementem każdego przyjęcia weselnego są dobre napoje alkoholowe. Nic dziwnego, bowiem wódka weselna nie smakuje jak żadna inna. Jednak nie byłaby tak wyjątkowa, gdyby nie zdobiące ją zawieszki. Mamy przyjemność w związku z tym zaprezentować Państwu bardzo elegancki zawieszki na wódkę, które sprawią że każda butelka będzie się prezentować niezwykle szykownie. Spersonalizowane zawieszki na wódkę weselną przy każdym kieliszku przypominają w piękny sposób za kogo pije się zdrowie w tym wyjątkowym dniu.

 

Jeśli i Państwo szukają stylowej zawieszki na alkohol zapraszamy! Nasze zawieszki na butelki to nie tylko naprawdę wyszukane i wyselekcjonowane ozdoby na wódkę weselną, ale też propozycja niezwykle atrakcyjna pod względem ceny. Czy mogłoby być coś lepszego aniżeli przepiękne i eleganckie zawieszki na wódkę z wstążką w dobrej cenie? Alkohol ozdobiony taką dekoracją! Zachęcamy serdecznie do skorzystanie z naszej przyjaznej dla oka i dla budżetu oferty już dziś – na pewno znajdą Państwo dokładnie to, co zostało wcześniej pomyślane.

 

Zawieszki na wódkę weselną pozwalają szybko i sprawnie ozdobić butelki, które stawia się na weselnym stole. Gdy trafią one w ręce Gości jako nagroda w konkursie, będą już po zakończeniu wesela miłą pamiątką!

Często zadawane pytania

Czy na zawieszkach na wódkę można umieścić własny wierszyk?

Oczywiście dajemy Państwu możliwość umieszczenia własnego wierszyku na zawieszce, ale musi być on na tyle krótki, aby się zmieścił.

Czy wykonujecie zawieszki na wino?

Na każdej zawieszce na wódkę możemy zmienić napis górnej części "Wódka weselna" na "Wino weselne" tym prostym sposobem otrzymujemy zawieszki na wino.